PosTeknik Bilgisayar & Yazılım Sistemleri

Ana Sayfa / Home
Hizmetler / Services
Hosting
Yazılımlar / Softwares
İletişim / Contact

CD-MAN
DVD/VCDShop'lar için Cd Takip Programı.

Ver. 3.0.0.323

Download

CD-MAN programı DVD-VCD Shop’lar için Kiralama, Satış, Kira takibi, Barcod desteği, Cezalı durumdaki müşteriler, Kasa Hareketleri, Bütünleşik Mail gönderme ve Mail Arşivi gibi birçok özelliği bünyesinde bulundurur.

CD-MAN Eng.
Easy to Use DVD Rental Software for DVD / VCD Shops.

Ver. 2.1.0.310

Download

CD-MAN program contains lots of special features like film renting and selling, following rent, fined customers, cash activities, integrated mail sending and mail archive.

It provides the opportunity of rapid process thanks to barcode support. Entering to program, deleting and updating cash activities can only be done with user’s password and unlimited users can be defined.

WordPower
Kelime Ezber ve Sözlük Programı (Freeware)

Ver : 1.0.0.192

Download

Wordpower programı ingilizce kelime ezberlemek ve ingilizce okunuşlarını öğrenmek isteyenler için amatör bir düşünceyle hazırlanmıştır.

Omega
Personel & Araç Takip Programı

Ver : 1.0.0.189

Download

Omega Personel ve Araç Takip Programı personel ve araç takibini en kolay ve zahmetsiz şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Programda tek bir çatı altında hem personellerinizin hemde araçlarınızın takibini yapabilir, detaylı raporlar ve matbu belge dökümleri alabilirsiniz

Copyright © PosTeknik
 
Design downloaded from Zeroweb.org
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!